služby

fotografie - workshopy - postproces - stylistika

Fotografie

Tvorba fotografie u mne začíná kontaktem s modelem/kou. Potřebuji poznat kým skutečně je, co se skrývá pod maskou všednosti a co chce model/ka vyjádřit. Mám rád tuhle přípravnou práci. Je krásné vidět, jak se postupně propracujeme k úplné přirozenosti, ve které se projeví originální krása osobnosti.

Vždy pracujeme v týmu s mojí milou vizážistkou Danielkou v bezpečném prostředí našeho atelieru, nebo ve vybraných exteriérech. Vnímám, jak citlivě kombinujeme ženské (Danielka) a mužské pohledy na tvorbu fotografie.

Workshopy

Chceš konečně vědět jak vyfotit dobrou fotku? Máš už plné zuby focení na automat. Máš unikátní možnost se dozvědět jak na to formou víkendového kurzu Základy digitální fotografie. V příjemném prostředí Rodovy hájovny, samoty v lesích Vysočiny, si osvojíš základy digitální fotografie, svícení scény, kompozice a základy práce s modelem či modelkou. Provedu tě také úvodem do zpracování obrazu v kolekci Adobe, zejména Lightroom a Photoshop.Vše si prakticky vyzkoušíš.

Postproces

Každá moje fotografie prochází důkladným zpracováním v nejlepších softwarech pro editaci obrazu serie Adobe. Využívám zde mé dlouholeté zkušenosti z práce pro nadnárodní reklamní agentury. Vždy ale hledám kompromis mezi dokonalostí a celistvostí. Jde o alchymii barev, světla, stínů a tvarů.

Stylistka/vizážistka

Pro dokonalý výsledek je třeba součinnosti více profíků. Spolupracuji s vynikající vizážistkou a stylistkou Danielkou, která modela/ku upraví k dokonalému výsledku. Daniela Nachtmannová

Scroll to Top