web_top-7022

Jak to vše proběhne

Model/modelka, vizážistka a já se propojíme na soc. sítích, proběhne konferenční hovor, z kterého vzejde představa toho, co chceme fotografií vyjádřit.

Během cca 14 ti dnů si ujasníme jednotlivé scény, oblečení, doplňky, make-up, rekvizity, speciální efekty svícení a úhly záběrů. Vypracuji explikaci obsahující reference, která je pro nás pak vodítkem při realizaci.

V jednom dni pracujeme s jedním klientem. Většinou za jeden den zvládneme tři scény.

V den realizace (základní frekvence 3,5 h.) začínáme oblečením, přípravou scény a nakonec přichází make-up. Pro výsledek je velmi důležité jak se model/ka během celé frekvence cítí. Vše probíhá formou kreativní zábavy.

Do jednoho týdne dostanete náhledy, tak jak jsme je předvybrali s vizážistkou. Z tohoto výběru pak dostanete 9 fotografií, které projdou plným postprocesem (retuše, korekce světla, lokální ostrost, barevné podání, atd…)

Pracuji v týmu s profesionální vizážistkou a mojí kamarádkou Danielou Nachtmannovou. Je moc šikovná a skoro bych řekl že nutná pro dokonalý výsledek. 

Snažíme se jemně formovat modelku tak, jak ji vidíme. Je to moc hezké vidět takové proměny. Nelze to však dělat tak, že se v daném stylu necítí dobře. Vnitřní pohoda modelky je klíčem k dobré fotce. 

Sejdeme se u nás v dohodnutý termín v malém atelieru na adrese V Cihelně 655/12 Praha 10 , Kolovraty nebo v exteriéru.

Modelka si přiveze co nejvíce věcí na sebe vhodných pro dohodnuté scény, které doplníme z našich rekvizit. Přichází líčení a budování celého outfitu. Modelka zažije profesionální postup líčení. Vizážistka jí ukáže nové pohledy na její krásu. 

Modelka se postupně dostává do své nové role…. Většinou vše opakujeme pro tři outfity. Vždy máme nějaké  malé občerstvení.

Pokud fotíme přes oběd, objednáváme dovoz jídla, které si hradí každý sám. Cena je 9500 Kč. 

Zvláště ženy si moc užívají kompletní opečovávaní a hýčkání. To je právě ta jediná cesta, jak dostat na fotku skutečnou krásu bytosti.

Výstupem, krom zážitku, je mnohdy nový pohled na sebe samu podpořený 3x 10 fotkami (minimálně) se standardními úpravami v Lr. Tři vybrané nejlepší projdou profesionální retuší a korekcemi v Ps. Fotky dodáváme v digitální podobě. 

Pokud si pak modelka přeje nějakou fotku ve fyzické podobě třeba na stěnu, uděláme to v rámci samostatného rozpočtu.

web_top-5722
ceník
Scroll to Top